E-SLUŽBY

INFOTABULE

PŘEHLED ZPRÁV

Daň z příjmů 2018, informace

Ve středu 20. března od 8:00 hodin do 12:00 hodin a od 13:00 hodin do 17:00 hodin v přízemí budovy Městského úřadu ve Slušovicích budou pracovníci Finančního úřadu ve Zlíně poskytovat potřebné informace a vybírat daňová přiznání. více…

Odběr vody, podepisování smluv

Oznamujeme občanům, že pracovnice Vodovodů a kanalizací Vsetín budou v
úterý 19. března od 9:30 hodin do 11:30 hodin na obecním úřadě uzavírat
smlouvy na odběrná místa vodovodů. více…

Sledujte nás na fejsu !

Víte, že můžete  sledovat ty nejčerstvější mobilní příspěvky, fotografie a videa ze všeminském facebooku ( “fejsu” 🙂 i bez registrace a přihlášení do sociální sítě ?  více…

rss

Muži IV.A, neděle 1.4.2018, venku

01. 04. 2018

15.kolo, Provodov B – Všemina, 2:1

Sestava: Zerzan Tomáš – Kordula Milan, Hrnčiřík Lukáš, Martinů Marek, Ježík Radim – Vala Adam, Karlík Dušan st., Burša Michal, Mikšík Libor – Hrnčiřík Jakub, Čala Jakub

Na střídání: Chovanec Lukáš, Kašík Jan, Gajdošík Pavel ml.

První poločas začala lépe Všemina, když v 8. minutě centrovaný míč od Mikšíka zpracoval na hranici velkého vápna Jakub Hrnčiřík a střelou k tyči otevřel skóre. Deset minut poté domácí vyrovnali. Hosté mohli jít znovu do vedení po nařízené penaltě, ale nabízenou výhodu nevyužili. Stav zápasu tak ve svůj prospěch obrátili nakonec provodovští. Tvrdou střelou zpoza pokutového území zvýšil na 2:1 Mališka. Druhý poločas už branky nepřinesl a na podmáčeném terénu ani příliš kvalitní podívanou pro fanoušky.